Pierwsza wygrana w tym sezonie!

AUGUSTYN - PARTYZANT  5:7  (2:4)
bramki: Artek - 3, Krzysiek B. - 3, Krzysiek (bramkarz) - 1
skład: Krzysiek (bram), Kuba, Marcin D., Patryk, Krzysiek B., Alek, Artek, Łukasz B.

Dziś Partyzanci odnotowali pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie, ogrywając silną ekipę Augustynów 7:5. Początek był bardzo udany - najpierw Artek w zamieszaniu podbramkowym dobija piłkę z metra do bramki rywala a potem Krzysiek (rozgrywając fenomenalne spotkanie, zarówno w obronie jak i ataku) wciska drugą bramkę i Partyzanci bezpiecznie wychodzą na prowadzenie. Niestety, chwila nieuwagi i rywal wyrównuje - najpierw po strzale z kąta a potem po strzale i rykoszecie obrońcy.

Gra toczy się dalej i Partyzanci usilnie starają się pilnować środka pola, gdzie przechodzi najwięcej piłek, licząc na szybką kontrę. I tak po 10 minutach Krzysiek ponownie strzela, tym razem dobijając własny strzał z wolnego a zaraz po nim, nie chcąc być gorszy w statystykach, Artek ładnym strzałem w długi róg podwyższa do 4:2. Tuż przed przerwą są jeszcze dwie okazje na bramki, niestety piłka trafia w słupek. Na przerwę partyzanci schodzą więc w dobrych humorach.

Po zmianie stron, gra ponownie toczy się w środku pola i obie drużyny próbują grać zachowawczo. Tuż po 5 minutach, niespodziewana ręka obrońcy rywala daje nam karnego, który w przemyślany sposób wykorzystuje nasz bramkarz i robi się 5:2. Augustyni ledwo nie otrząsneli się z utratu bramki a tu Krzysiek po solowym rajdzie strzela swoją trzecią bramkę w meczu i ustala rezultat na 6:2 dla partyzantów.

Wydaje się że jest już po meczu ale rywal nie odpuszcza i w ciągu 10 minut strzela nam 3 bramki. Tuż przed końcem meczu Łukasz ma doskonałą sytuację na bramkę dla nas ale przestrzela nad poprzeczką. W ostatniej akcji meczu, Krzysiek drybluje między 4 zawodnikami rywala i wystawia Artkowi czystą piłkę i ten strzela trzecią bramkę, ustalając wynik meczu na 7:5 dla Partyzanta.

I tak nasza drużyna odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, zupełnie zasłużone po dobrej grze całego zespołu.