Ostatni mecz 6 sezonu PE

PARTYZANT - PROMIL 1:7 (0:6)
bramki: Kacper - 1 (gość)
skład: Krzysiek (bram.), Tomek S., Kuba, Szymek K., Marcin Dz., Krzysiek G., Artek, Huan , Kacper - gość

W ostatnim meczu sezonu, Partyzanci ulegli Promilowi 1:7. Rywal, mimo zapewnionego mistrzostwa, wystawił najsilniejszy skład z szeroką ławką zmienników, gdyż gra toczyła o się o tytuł Króla Strzelców 6 sezonu PE (który jeszcze przed tym meczem należał do "naszego" Artka).

Promil od początku narzucił szybkie tempo gry, grając wszystkie piłki na swego napastnika - Tazbę, który, jak się później okazało, zaprezentował świetną skuteczność i strzelił nam 5-6 bramek, zdobywając Króla Strzelców sezonu.

Mecz właściwie rozstrzygnął się w pierwszej połowie ; Promil strzelił 6 bramek przy żadnej ze strony Partyzantów (choć Artek miał dwie setki ale ich nie wykorzystał). Po zmianie stron udało się zdobyć bramkę kontaktową - silny strzał Kuby dobijał Kacper i była to jedyna odpowiedź ze strony Partyzanta.Ostatnie 15 minut meczu to właściwie gra w środku pola i wyczekiwanie na końcowy gwizdek.

Ostatecznie Partyzanci kończą sezon na 6 miejscu, głównie przez serię ostatnich porażek, spowodowanych kontuzjami i brakami kadrowymi. Choć podium było w zasięgu to jednak brakło zawodników do gry w kluczowych meczach. Bez szerokiej ławki kadrowej ciężko jest cokolwiek ugrać w lidze, co widać na przykładzie innych drużyn w PE - te z szeroką kadrą znalazły się wyżej tabeli.