Awans do I ligi PE w królewskim stylu!

BARAŻE: Szarańcza - Partyzant 3:10

bramki: Alek - 2, Artek - 6, Krzysiek G. - 2

skład: Krzysiek (bram.), Michał, Jason, Daniel W., Marcin, Hubert, Krzysiek G., Alek, Koza, Artek

Partyzanci w pięknym stylu rozgromili dzisiaj drużynę Szarańczy i mogą świętować powrót do I ligi PE. Początek nie był obiecujący (0:2 po 10 minutach) ale to była tylko kwestia czasu aż padnie pierwsza bramka bo rywal prezentował się słabo. I tak, po koronkowej akcji Alka i Artka , ten drugi ładnym lobem pokonuje bramkarza by po chwili strzelić kolejną bramkę. Tuż przed przerwą, po akcji skrzydłem i dośrodkowaniu Daniela, Artek trafia ponownie i daje Partyzantowi prowadzenie. Od tego momentu, Partyzanci przejmują kontrolę nad grą i co chwilę bombardują bramkę rywala. Wynik podwyższa Krzysiek a potem wszyscy trzej strzelcy trafiają ponownie, aż wynik osiąga wymiar dwucyfrowy. Szarańcza jest tylko cieniem drużyny przed lat a Partyzanci grają jak z nut. Prezes Hubert swoją obecnością podwaja morale na boisku a viceprezes Kuba i pozostali kontuzjowani Partyzanci (duet Bartków) wspomagają zawodników z bocznej linii, zagrzewajac do boju. Rywal nie jest w stanie odrobić wyniku i w końcu sędzia kończy mecz a Partyzanci zaczynają celebrować zwyciestwo i awans.

Wielkie podziękowania dla wszystkich Partyzantów za udany sezon  i walkę do końca. W ciagu ostatniego tygodnia udało się osiągnąc spektakularne sukcesy - złoto drużynowe z turnieju w Toruniu i awans do pierwszej ligi, co jest zasługą całej drużyny.
Bądźmy dalej razem, pisząc wspaniałą partyzancką historię!